Menu

Sen

"Rzeczywistość jest snem a sen rzeczywistością"

Bóg Stwórca

szamadino

Własnie piszę te słowa, które powstały w moich myślach i widzę, że ledwie 2 dni temu według czasu który znasz na dzień dzisiejszy miałem wizję siebie jako stwórcy wszystkiego. Teraz jestem aktualnie na uczeniu się w każdej chwili w każdym dniu. I dzisiaj nauczyłem się, że prawda którą mam dzisiaj za chwilę jest nie aktualna, chyba, że przy niej zostanę. Lecz nie umiem stać w miejscu. Uwielbiam podróżować, ciągle się rozwijać i doświadczać nowego. A nawet gdy wydawałoby się, że stoję w miejscu, to ,to nie jest prawdą, bo myśli moje się nie zatrzymały, przynajmniej na obecną chwile która jest w tym momencie. 

Wiecznie gdzieś podróżujemy, ciągle czegoś doświadczamy i każdy z nas tworzy swoją rzeczywistość. Im bardziej wyjdziesz z ograniczającego Cię myślenia tym cudowniejszej rzeczywistości doświadczysz. Im więcej się będziesz uczył siebie tym bardziej odkryjesz, że to ty jako Bóg tworzysz to co widzisz. Ty jako Myśl urzeczywistniasz to co widzisz oczami wyobraźni.

Żyjemy na wielowymiarowej płaszczyźnie bez ograniczeń. Żyjemy jak Bogowie i uczymy się bez przerwy. Jaki świat stworzysz to zależy od Ciebie. Od tego na czym się skupisz.

Nie wiem jak ty, ale ja wiem, że zawsze jest coś więcej. Nawet jest coś ponad stwórcę. A jest bo już o tym pomyślałem. Wiem, że razem ze stwórcą stworzę kolejne coś. Jeszcze nie wiem co i nie wiem czy będzie sens, bo im dalej idę tym cudowniej jest. A świadomość tego, ze nawet się nie ruszam tylko doświadczam zmaterializowanej myśli jest czymś cudownym i nie powtarzalnym. Czymś co świadczy o tym, że wszystko jest snem i dzieje się po to by wrócić do początku. by na nowo stać się Bogiem stwórcą i powrócić tu w jednej i tej samej chwili, która jest i jej nie ma jednocześnie.

Przyjdą czasy gdy poproszą Cię o pomoc w odnalezieniu drogi lecz ty odpowiesz im, że Ciebie już tu nie ma....

 

© Sen
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci